Pénzügyi munkatárs, Távmunka

Forrás: turizmus.com

 2020. május 04. 13:40

Kisujjadban van a számlázás, a kimutatások és riportok készítése? Mi értékeljük. Adminisztrációs feladatok és a rendelések nyilvántartása mellett az ügyfeleinkkel való kapcsolattartást is gyakorolhatod.

Főbb feladatok:
• Számlázási feladatok teljes körű ellátása
• Bejövő tételek és kimenő számlák ellenőrzése
• Kimutatások, riportok készítése
• Rendelések nyilvántartása
• Ügyfelekkel való kapcsolattartás
• Adminisztrációs feladatok
• BSP kontrolling
• Hitelkártya-terhelések
• Különböző forgalmi listák összeállítása
• Rekonsziliálás

Elvárások:
• Szakirányú végzettség vagy minimum 1 év szakmai tapasztalat
• MS Office (különösen Excel) magas szintű ismerete
• Önálló és precíz munkavégzés
• Analitikus gondolkodásmód
• Rendszerszemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Turisztikai területen szerzett szakmai tapasztalat
• Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
• Azonnali kezdési lehetőség
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Távmunka

Munkaidő:
Részmunkaidő

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Jelentkezés magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal