Pénzügyi vezető, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. július 16. 10:00

A FESTIVAL TRAVEL Utazási Iroda a MEEX cégcsoport tagjaként rendezvényszervezés, szponzorációs tevékenysége mellett ügynökségi feladatok ellátásával foglalkozik, és fiatalos csapatába PÉNZÜGYI VEZETŐT keres.

Főbb feladatok:
• A cég pénzügyi folyamatainak működtetése, irányítása
• Tulajdonosi érdekek képviselete, üzleti tervezésében való együttműködés
• Beruházási, finanszírozási és stratégiai döntések előkészítése, támogatása
• Projektekhez kapcsolódó pénzügyi tervek, stratégiák kidolgozása és felülvizsgálata
• Éves könyvvizsgálatban közreműködés külső könyvelőirodával együtt

Elvárások:
• Felsőfokú gazdasági végzettség
• Legalább 5 éves vállalati pénzügyi tapasztalat
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Angol nyelvtudás társalgás szinten
• Vezetői képességek, konfliktuskezelési készség
• Strukturált, logikus gondolkodás, rendszerszemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:
• Kis- és középvállalatnál betöltött pénzügyi vezetői tapasztalat
• Utaztatás, rendezvényszervezés pénzügyeiben szerzett tapasztalat
• Jogosítvány

Amit kínálunk:
• Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
• Lehetőség az alkotó munkavégzésre nagy fokú önállóság mellett
• Versenyképes jövedelem

Munkaidő:
Napi 8 óra

A munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: