Project Manager

Forrás: turizmus.com

 2024. május 13. 12:17

A Dynamic Tours beutaztató utazási iroda keresi új kollégáját azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás külföldi ügyfelekkel, partnerekkel, szolgáltatókkal
  • Teljes körű utazási és incentive programok készítése, megrendelése, szervezése
  • Szállásfoglalás, transzferek bonyolítása
  • Munkavégzéshez kapcsolódó számlázási és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol és francia nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Felsőfokú (szakirányú) végzettség
  • Proaktív szemlélet, önálló munkavégzés és csapatszellemben való gondolkodás
  • Vendégközpontúság és igényes, precíz tevékenység a munkafolyamatokban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Utazási irodai vagy idegenforgalmi tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Kiváló szervező – és gyors problémamegoldó készség
  • Magas terhelhetőség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Hibrid munkavégzési lehetőség
  • Segítőkész, támogató csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz