Referatúravezető, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. január 19. 12:00

A Cartour Europe utazási iroda referatúravezető pozícióba keres munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Utazási termékek előállítása.
  • A referatúra és dolgozóinak koordinálása.
  • Kapcsolattartás az értékesítői hálózattal, és a külföldi partnerekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Angol és egy másik ismerete, és biztos használata.
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat utazásszervezői pozícióban.
  • Meglévő termékek és élő partnerhálózat.
  • Motiváltság és munkabírás
  • Talpraesett, nyitott személyiség
  • Pontosság, jó kommunikációs készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Vezetői tapasztalat hasonló pozícióban
  • További nyelvtudás
  • Működő termékek integrálása
  • Sítermékek, körutas ismeretek, beutaztatási ismertek

Amit kínálunk:

  • Nagy múlttal rendelkező utazási iroda új alapokra helyezve, jövőbeli bővítési tervekkel
  • Vezetői fizetés
  • További szakmai fejlődési lehetőségek
  • Lehetőség kreatív munkára

Munkaidő:
09:00-18:00

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz