Rendezvényszervező, budapestUNDERGUIDE

Forrás: turizmus.com

 2016. augusztus 09. 10:50

A budapestUNDERGUIDE kreatív utazás- és rendezvényszervező cég rendezvényszervezői és/vagy utazási irodában szerzett tapasztalattal rendelkező új munkatársát keresi!

• ha a fent említett területeken minimum 3 év tapasztalattal rendelkezel,
• érzel magadban lendületet és folyamatos újítási szándékot,
• kreatívnak és produktívnak találod magad,
• üzleti szinten használod az angolt (mellette egy másik idegen nyelv csak előny),
• ismered Budapest és kis hazánk igazi és sokszor rejtett kincseit…… vagy legalább egy perc alatt kideríted, hogyan találhatsz rájuk :).

Ha számít neked, milyen munkával, milyen közegben, milyen értékek mentén töltöd a napod dolgos részét, akkor itt a helyed!

Ajánlunk cserébe
• izgalmas kihívásokat,
• változatos munkakört,
• széleskörű fejlődési lehetőséget,
• belvárosi underground irodát,
• versenyképes fizetést egy tíz éve alapított újító személetű, folyamatosan fejlődő szervezetben.

Feladatod külföldi- és hazai megrendelőink MICE rendezvényeinek tervezése-lebonyolítása, illetve egyedi termékeink további fejlesztése lenne.

Ideális jelöltünket már augusztus közepén, szeptember elején bedobnánk a „mély vízbe”.

Önéletrajzodat, rövid motivációs leveledet és fizetési igényedet az alábbi címre küldd, "nyár16_jelentkezés" tárggyal.
Jelentkezési határidő: augusztus 18.

(x)