Repülőjegy-értékesítő

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 05. 12:25

Az üzleti utaztatás, a rendezvényszervezés és az online repülőjegy értékesítés területén tevékenykedő Weco-Travel Kft. REPÜLŐJEGY-ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba keresi leendő munkatársát!

Főbb feladatok:

  • Online repülőjegy-foglalások háttértámogatása
  • Repülőjegy-foglalások és egyéb, utazáshoz kapcsolódó szolgáltatások (pl. szállásfoglalás) kezelése
  • Foglalásoknál felmerülő utómunkálatok elvégzése (pl. módosítás, visszatérítés)
  • Teljes körű ügyfélkiszolgálás, utazási tanácsadás telefonon és online

Elvárások:

  • Idegenforgalmi végzettség
  • Repülőjegy-értékesítésben/utazási tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • GDS foglalási rendszerek ismerete
  • Készséges, türelmes hozzáállás az utasokkal való kapcsolattartásban
  • Földrajzi tájékozottság, és érdeklődés a légi közlekedés iránt
  • Angol nyelvtudás az idegen nyelvű utasokkal, légitársaságokkal való kapcsolattartásban
  • Nyitottság a kreativitást igénylő feladatok, problémák megoldására

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Jártasság ügyfél- és panaszkezelésben (előzetes call-center tapasztalat)

Amit kínálunk:
  • A repjegy.hu széles ügyfélkörét támogató csapatba keressük kollégánkat
  • Stabil nemzetközi háttérrel rendelkezik a cég
  • Határozatlan idejű szerződést kínálunk
  • Lehetőség van azonnali munkakezdésre
  • Kellemes, belvárosi irodánk van
  • A home office munkavégzést is lehetővé tesszük (ehhez eszközöket biztosítunk)
  • Lehetőség van a szakmai fejlődésre
  • Automatizált, online rendszerek segítik a munkát

Munkaidő: Napi 8 óra

Munkavégzéshelye: Budapest

A jelentkezéseket és szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail-címre várjuk. A tárgyban kérjük megjelölni: REPÜLŐJEGY-ÉRTÉKESÍTŐ