Repülőjegy-értékesítő

Forrás: turizmus.com

 2024. január 29. 16:08

A Blue Sky Air Services Kft., az Egyptair légitársaság hivatalos magyarországi képviselete REPÜLŐJEGY-ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba keresi leendő munkatársát!

Főbb feladatok:

  • Repülőjegy helyfoglalás és jegykiállítás
  • Meglévő ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás
  • Ajánlatok kiküldése
  • Riportok készítése, adminisztrációs feladatok
  • Ügyfélértékelések kezelése

Elvárások:

  • AMADEUS online helyfoglalási rendszer ismerete
  • Szakirányú végzettség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Min. 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Értékesítési attitűd, jó kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Arab nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Dinamikus, lendületes csapat
  • Általános munkarend (hétfőtől péntekig)
  • Energikus, fiatalos munkahelyi környezet
  • Empatikus, professzionális vezetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, 7. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes angol nyelvű önéletrajz