Repülőjegy-értékesítő (call center)

Forrás: turizmus.com

 2021. október 07. 17:50

Az üzleti utaztatás, a rendezvényszervezés és az online repülőjegy-értékesítés területén tevékenykedő Weco-Travel Kft. REPÜLŐJEGY-ÉRTÉKESÍTŐ (call center) pozícióba keresi leendő munkatársát!

Főbb feladatok:

  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása: repülőjegy-foglalásokkal és egyéb utazáshoz kapcsolódó szolgáltatásokkal (pl. szállásfoglalás) kapcsolatos kérdések kezelése
  • Ügyfélkiszolgálás, utazási tanácsadás, tájékoztatás telefonon és online
  • Utazási ajánlatok összeállítása, ajánlatkérések kezelése
  • Online repülőjegy-foglalások háttértámogatása
  • Repülőjegy-foglalás, jegykiállítás, adminisztráció

Elvárások:

  • Call center rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat
  • Jó tanulási és gyors információszerzési képesség, multitasking
  • Angol nyelvtudás az idegen nyelvű utasokkal, légitársaságokkal való kapcsolattartásban
  • Készséges, türelmes hozzáállás az utasokkal való kapcsolattartásban
  • Nyitottság a kreativitást igénylő feladatok, problémák megoldására
  • Stressztűrő képesség az ügyfélkezelésben
  • Földrajzi tájékozottság és érdeklődés a légi közlekedés iránt

Amit kínálunk:

  • A repjegy.hu széles ügyfélkörét támogató csapatba keressük kollégánkat
  • Stabil nemzetközi háttérrel rendelkezik a cég
  • Határozatlan idejű szerződést kínálunk
  • Lehetőség van azonnali munkakezdésre
  • Kellemes, belvárosi irodánk van
  • A home office munkavégzést is lehetővé tesszük (ehhez eszközöket biztosítunk)
  • Lehetőség van a szakmai fejlődésre
  • Automatizált, online rendszerek segítik a munkát

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz, fizetési igény megjelölésével