Repülőtéri jegyeladó, Central European Aviation Solutions Kft.

Forrás: turizmus.com

 2016. április 19. 16:47

A CEAS – Central European Aviation Solutions Kft. repülőtéri jegyeladó munkakörbe keres munkatársakat.

Munkavégzés helye:
- Budapest Liszt Ferenc Repülőtér

Feladatok:
- Jegykiállítás
- Jegycsere
- Speciális díjak meghatározása és alkalmazása
- Utastájékoztatás

Elvárások:
- Min.középfokú végzettség;
- Amadeus rendszer ismerete;
- Kiváló kommunikációs és koordinációs készség;
- Stressztűrő képesség;
- Középfokú angol nyelvtudás;
- További nyelvismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:
- Dinamikus munkakörnyezet
- Szakértő csapat
- Szakmai továbbképzés
- Versenyképes jövedelem

A CEAS Kft. 20 éve működő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő, folyamatosan növekvő társaság. A cég irodával rendelkezik Magyarországon kívül Csehországban, Romániában, Szerbiában, s most nyitja horvátországi leányvállalatát.

A cég tevékenységei:
- légitársasági vezérképviselet (GSA)
- charterjáratok szervezése (Charter brokerage)
- repülőtéri állomásvezetés (Station Management)
- repülőtéri jegyeladás és utasszolgálat (Airport Ticketing & Customer Service)

Önéletrajzát és motivációs levelét kérjük, küldje meg az alábbi e-mail címre:

(x)