Sales manager – Go Global Travel

Forrás: turizmus.com

 2023. május 24. 07:00

Sales managerként Ön lesz a Go Global Travel Group (világ egyik vezető online hotel nagykereskedője) egyik magyarországi kapcsolattartója. Fő feladata a meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartáson túl új kapcsolatok építése a céges értékesítési célok elérése érdekében.

Főbb feladatok:

  • Az ügyfelek tevékenységének napi szintű követése
  • A vállalat költségvetési terveinek megfelelő értékesítési kampányok kidolgozása és végrehajtása
  • Mind a meglévő ügyfelek, mind a potenciális új üzletek kiértékelése, a növekedési lehetőségek, bevétel- és profitforrások növelése érdekében.
  • Leads Management
  • Jelentés készítés a meglévő cégstruktúrának megfelelően
  • Napi értékesítési monitorozás
  • A releváns nyilvántartások karbantartása és frissítése a vállalati CRM rendszer segítségével
  • Részvétel és a Go Global képviselete kiállításokon és vásárokon.

Elvárások:

  • Értékesítési területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Erős elemző készség
  • A piaci trendek ismerete, a tendenciák elemzése stratégiai gondolkodással
  • Motiváltság, proaktív hozzáállás
  • Csapatjátékos
  • "Get in done" hozzáállás
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs, interperszonális készség és kiváló problémamegoldó készség
  • Kiváló írásbeli és szóbeli készség
  • Felsőfokú végzettség
  • Magyar felsőfok, angol középfok

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Idegenforgalmi területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Izgalmas és érdekes munka egy fiatal, jó hangulatú, dinamikus csapatban, nemzetközi cégben
  • Idegen nyelvek napi szintű használata
  • Versenyképes fizetés + cafetéria

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol nyelvű önéletrajz és motivációs levél