Senior kiutaztatási referens - Utazási Iroda, Budapest V. kerület

Forrás: turizmus.com

 2018. január 03. 14:25

A hazai és külföldi utazási piacon egyaránt jelen lévő internetes utazási vállalkozás munkatársat keres V. kerületi utazási irodájába kiutaztatási referens munkakörbe.

Feladat:
• foglalások bonyolítása és adminisztrációja
• árkalkulációk készítése
• utazási ajánlatok készítése, adatrögzítés
• problémakezelés
• anyagok, kimutatások előkészítése a könyvelésnek

Elvárások:

• Jó kommunikációk készség, ügyfél orientált szemlélet
• Minimum 2 év tapasztalat hasonló munkakörben
• Gyors és precíz számítógép kezelés
• Csapatmotivációs képesség
• Önálló munkavégzés
• Angol nyelv ismerete
• Minimum középfokú végzettség

Előnyt jelent:
• további idegen nyelv ismerete
• Amadeus és GDS rendszerek ismerete
• felsőfokú végezettség
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amennyiben felkeltette érdeklődését a fenti állás, fényképes önéletrajzát, az alábbi e-mail címre várjuk fizetési igény megjelölésével:

(X)