Senior Travel Specialist, Érd

Forrás: turizmus.com

 2019. május 20. 14:16

Te is elhivatott vagy az utazásszervezés iránt? Van már tapasztalatod kis csapat koordinálásban? Gyere Te is csapattagnak, ha szeretsz magas fordulatszámon pörögni, újítani és építkezni a munkádban. Nálunk biztosan lesz lehetőséged saját ötleteidet is megvalósítani.

Főbb feladatok:

  • Egyéni és csoportos utazások teljes körű megszervezése, kezdve az ajánlatadástól a komplett program- és utazásszervezésen át, a partneri és vendég/utas kapcsolattartáson keresztül, az általad szervezett utazások pénzügyi nyomon követéséig minden
  • Kiemelt szerepköröd lesz a munkatársak munkájának koordinálásában, nyomon követésében, hogy minden ajánlatkérésből megrendelés legyen
  • Folyamatos kapcsolattartás a cégvezetéssel, heti riportok készítése
  • Az új szolgáltatási irányok, programcsomagok kialakításában, bevezetésében és megvalósításában is számítunk Rád

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 3-4 év utazási irodai, beutaztatási tapasztalat
  • Szakmai elhivatottság, vezetői attitűd
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen a napi munkavégzéshez
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs képesség
  • Felelős, önálló munkavégzési képesség
  • Képesség a határidők tartására és betartatására
  • Kiemelkedő szervezési készség
  • Lendületes, proaktív hozzáállás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Román és /vagy egyéb nyelvismeret az angolon felül
  • Egyéni utazásszervezésben szerzett magabiztos tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 380 000 forintos kezdő havi alapbér
  • Teljesítmény arányos év végi prémium és egyéb juttatások
  • Szorgalmas, jó hangulatú, lendületes csapat
  • Egyéni fejlődési lehetőség, saját ötletek megvalósítása
  • Laptop, okostelefon

Munkaidő:
Teljes

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Magyar és angol nyelvű önéletrajz

Bővebb információk a honlapunkon: https://ardeleantours.com/hu/allas2