Személyszállítási fuvarszervező, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. január 03. 13:27

Cégünk egy bel-és külföldi személyszállítással foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalkozás. Új munkatársunkat keressük zuglói irodánkba személyszállítási fuvarszervező pozícióba.

Elvárások:
- jó szervező készség
- pontos, precíz munkavégzés
- erős stressztűrő képesség
- proaktív személyiség
- számítógép felhasználói szintű ismerete
- gyors gépelési képesség
- ügyfél központú hozzáállás

Főbb feladatok:
- árajánlatok készítése, megrendelések feldolgozása
- ügyfelekkel való kapcsolattartás
- irodai adminisztráció
- autóbuszok és sofőrök beosztásának készítése

Amit kínálunk:
- családias hangulatú légkör
- hosszú távú munkalehetőség egy jó csapatban
- fejlődési lehetőség
- versenyképes fizetés
- akár azonnali munkakezdés

Előny, de nem feltétel:
- egyetemi, főiskolai oklevél
- turisztikai ágazatban szerzett tapasztalat
- autóbuszos vállalkozásnál szerzett tapasztalat kifejezett előny a bérezés tekintetében is
- angol nyelvtudás

Foglalkoztatás: teljes állásban, hosszú távon

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével ide várjuk:

(x)