Tapasztalt utazási szakértő (határozatlan időre), Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. július 14. 15:08

• Sokan vannak, akik jól kommunikálnak, de kevesen találják meg a közös hangot mindenkivel.
• Sokan vágynak arra, hogy a tőle segítséget kérők mind elégedetten távozzanak, de csak kevesek érik el, hogy elégedett ügyfelek sokasága mondjon köszönetet a munkájukért.
• Sokan vannak, akik tanulni szeretnének, de csak a legjobbak részesülhetnek térítésmentesen a valódi piacra felkészítő képzésben és évek alatt tökélyre fejlesztett szakmai támogatásban.

Aki a fentiek alapján a második csoportba tartozik, annak ezt is tudjuk biztosítani, ráadásul könnyen megközelíthető helyen, a belvárosban.

Olyan utazási szakértőket keresünk, akik szeretnének Közép-Európa vezető online utazási ügynökségének megbecsült tagjaként belelátni egy profi OTA működésébe.

Feladatok:
• Ügyfeleinktől beérkező érdeklődések kiszolgálása - személyesen és telefonon,
• Online ajánlatkérések megválaszolása e-mail-en keresztül,
• Szerződések elkészítése és kiküldése,
• Utazási tanácsadás.

Amit ajánlunk:
• Tapasztalatot Közép-Európa vezető online utazási ügynökségénél,
• Stabil, megbízható, nemzetközi hátteret,
• Barátságos irodai munkakörnyezetet a belvárosban,
• Szakmai képzést, értékesítési versenyeket értékes nyereményutakért,
• Karrierlehetőséget,
• Bérezés: A fix alapfizetésen felül teljesítményarányos jutalékot biztosítunk, amely kategóriánként emelkedik, így versenyképes fizetést lehet elérni. Átlagfizetés: bruttó 220 000 - 350 000 Ft.

Elvárásaink:
• Szakirányú végzettség,
• Utazási irodában szerzett tapasztalat,
• Foglalási programok használatában szerzett gyakorlat,
• Kiváló kommunikációs készség,
• Precizitás, udvariasság és igényesség,
• Értékesítés- és ügyfélorientált szemlélet.

Előnyt jelent:
• Repülőjegy foglalásban való jártasság,
• Osztrák –német irodák árualapjának ismerete

(x)