Team-Leader Corporate utaztatás

Forrás: turizmus.com

 2022. július 25. 10:00

Főbb feladatok:

  • Teljes körű utazási ajánlatok készítése szerződéses partnerek részére, megrendelések lebonyolítása
  • 3-5 fős utaztatói csapat munkájának koordinálása
  • Aktív részvétel a szükséges létszám tervezésében, beosztás készítésében, napi feladatok kiosztásában és ellenőrzésében
  • Aktív részvétel a folyamatok hatékonyságának növelésében, új folyamatok kidolgozásában
  • Új kollégák betanítása és mentorálása
  • Management munkájának támogatása

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • GDS és repülőjegy értékesítési ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség, proaktív hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Nagy teherbírás, önálló munkavégzés, pozitív attitűd

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Utazási irodai, vagy idegenforgalmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hibrid munkavégzés (belvárosi iroda)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil nemzetközi háttér, nemzetközi standardok
  • Kiterjedt, jelentős ügyfélkör
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz