Telepített idegenvezető

Forrás: turizmus.com

 2024. január 16. 18:00

Főbb feladatok:

  • Célterületen utasaink fogadása. Lehetséges célterületek: Egyiptom, Törökország, Görögország, Albánia, Spanyolország, Olaszország, Portugália, Zanzibár
  • Transzferek (repülőtér-hotel-repülőtér, érkezés-hazautazás) koordinálása
  • Információs órák megszervezése és megtartása, esetleges kérések, helyszínen felmerülő nehézség kezelése
  • Utasainknak kirándulások ismertetése és értékesítése, illetve vezetése
  • Helyi partnerirodánkkal és kollégáinkkal együttműködés és kapcsolattartás, riportok készítése

Elvárások:

  • Jogosítvány és aktív vezetési ismeret elvárt
  • Angol nyelv magabiztos, legalább társalgási szintű ismerete (szóban és írásban egyaránt) szükséges
  • Releváns szakmai gyakorlat
  • Számlaképesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Második idegen nyelv ismerete előny: spanyol, olasz, görög, török, arab, albán

Amit kínálunk:

  • Megbízható, nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai háttértámogatás
  • Versenyképes fizetés + jutalék
  • Hosszú távú együttműködési lehetőség

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajz