Telepített idegenvezetői állás görög és török területre

Forrás: turizmus.com

 2023. február 02. 16:41

Magyarország piacvezető autóbuszos utazási irodája keres nyári szezonra energikus munkatársakat görög és török desztinációkra.

Főbb feladatok:

  • Utasok fogadása, elhelyezése
  • Utasok teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása 4-5 hónapig
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre való képesség és igény
  • Kreativitás, gyors problémamegoldó képesség
  • Ápolt megjelenés
  • Megbízhatóság, kezdeményezőkészség, pozitív gondolkodás, rugalmasság, nyitottság
  • Erős alkalmazkodási készség, támogató attitűd
  • Számítógépes ismeretek

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Idegenvezetői tapasztalat
  • Görög/török nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér
  • Családias környezet
  • Dinamikus, lendületes csapat
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Görögország, Törökország

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz, motivációs levél, fizetési igény megjelölésével