Turisztikai ügyintéző Tenerifén

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 06. 15:59

A ViaSale Travel, a Kanári-szigetek specialistája tenerifei irodájába munkatársat keres!

Főbb feladatok:

  • Utasok teljes körű kiszolgálása, transzferek szervezése, bonyolítása
  • Budapesti irodával, partnerekkel, hotelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
  • Foglalásokkal, megrendelésekkel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • 24 órás telefonos ügyelet ellátása heti váltásokban

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 1 éves munkaszerződés vállalása Tenerifén
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Spanyol és/vagy angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Csapatszellem
  • Nyitott személyiség
  • Pontosság
  • Rugalmasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Desztináció ismerete (Tenerife, Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote)

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés egy csodálatos desztináción
  • Fiatalos csapat
  • Stabil hátterű munkahely
  • Min. határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Spanyolország, Kanári-szigetek, Tenerife