Turisztikai ügyintéző – üzleti utaztatás

Forrás: turizmus.com

 2021. november 08. 16:43

Főbb feladatok:

  • Turisztikai szolgáltatások foglalása: belföldi és külföldi hotelek, autóbérlés, fapados repülőjegyek
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Belföldi és külföldi utazások értékesítése
  • Belépő- és fapados repülőjegyek értékesítése
  • Utasbiztosítások kötése
  • Irodai, adminisztratív feladatok ellátása
  • Hó végi kimutatások készítése

  • minimum 1-2 évet dolgoztál már hasonló munkakörben,
  • angol és/vagy német középfokú nyelvtudással rendelkezel,
  • legalább középfokú szakirányú végzettséged van,
  • turisztikai végzettséggel rendelkezel,
  • legelőnyösebb tulajdonságaid a precizitás, szabálykövetés, határozottság és ügyfélközpontúság.

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil munkahely
  • Fix alapbér és forgalomarányos jutalék, egyéb bónuszlehetőségek
  • Szakmai tudás, tapasztalat, folyamatos belső képzések
  • Összetartó, lojális csapat

Munkaidő: Teljes vagy részmunkaidő

Munkavégzés helye: IBUSZ Utazási Irodák Kft. Budapest XI.

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény-megjelöléssel lehet az alábbi e-mail-címen: