Ügyfélreferens, Sixt Hungary

Forrás: turizmus.com

 2018. március 23. 12:06

A Sixt Rent a Car 1999 óta jelentős szereplője a magyarországi gépjármű kölcsönzési piacnak. A személygépjármű kölcsönzésen kívül vállalati gépjármű flotta üzemeltetés és prémium kategóriás limuzin transzfer szolgáltatást is nyújt ügyfelei részére.

A Liszt Ferenc Repülőtéren található ügyfélirodánkba keresünk új munkatársat a következő munkakörbe: ÜGYFÉLREFERENS

A munkakör célja: a Sixt gépjármű flottájában lévő gépkocsik bérbeadása, kiegészítőtermékek, szolgáltatások értékesítése, az ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása és optimális ügyfélelégedettség biztosítása mellett.

Feladatok:

  • A gépjárművek bérbeadási folyamatának végigvitele
  • Kiegészítő termékek és szolgáltatások értékesítése a vevők részére
  • A bérbeadáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Gépjármű kiadás az ügyfelek részére
  • A gépjárművek visszavétele a bérleti időszak végén
  • Magas ügyfélelégedettség biztosítása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 1-3 év vevőszolgálati és/vagy értékesítési tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Vevőorientált hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Stabil munkahely hosszútávú munkalehetőséggel
  • Fiatalos és dinamikus csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Képzési lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem (alap-, teljesítménybér és havi bónusz)
  • Egyéb juttatások: Cafeteria, sportolási lehetőség, kedvezményes autóbérlés

Örülünk, ha felkeltettük érdeklődését. Kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a következő e-mail címre:

(X)