Utazás- és rendezvényszervező munkatárs, budapestUNDERGUIDE

Forrás: turizmus.com

 2018. január 09. 16:38

A budapestUNDERGUIDE kreatív utazás- és rendezvényszervező iroda Utazás- és rendezvényszervezőt (1-1 fő) keres:
Az ideális jelölt:

  • beutaztatásban és/vagy MICE programok önálló szervezésében meglévő tapasztalat
  • kreativitás új programok, élmények megalkotásában, felfedezésében
  • Budapest és kis hazánk rejtett kincseinek ismerete
  • terhelhetőség, precíz munkavégzés
  • üzleti szinten használt angol nyelvtudás (másik idegennyelv ismeret előny)

Új munkatársunk feladatai:
  • ajánlatok összeállítása, programok szervezése, lebonyolítása, helyszíni koordinálása, elszámolása
  • új munkatársunk tapasztalatai és képességei függvényében foglalkozik leisure vagy MICE termékeinkkel (személyre szabott túra, city break vagy csapatépítés, incentív, konferencia)
  • új élményprogramok fejlesztése

Ami kínálunk:
  • kreatív környezetet, egy egyedülálló koncepcióval rendelkező, dinamikusan fejlődő cégben
  • könnyed munkahelyi légkört egy igazán underground belvárosi irodában
  • versenyképes fizetést
  • tanulási és fejlődési lehetőséget

Az önéletrajzokat motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)