Utazásértékesítő, partnerkapcsolat-tartó

Forrás: turizmus.com

 2024. február 07. 17:50

A Delta Reisen Kft. a német és osztrák utazási irodák vezető értékesítői közé tartozik. Ügyfeleink számára személyre szabott, magas színvonalú és teljes körű szolgáltatást nyújtunk. Dinamikusan fejlődő csapatunkba új tagot keresünk az újonnan nyílt budapesti irodánkba.

Feladataid közé tartozna partnerekkel való kapcsolattartás és utazások értékesítése. A munkavégzés helye XI. kerület, Fehérvári út.
Gyere, és csatlakozz fiatalos csapatunkhoz!

Főbb feladatok:

  • A partnerhálózattól érkező kérések feldolgozása
  • Ajánlatok készítése partnerek számára
  • Online foglalások létrehozása
  • Partnerképzés a termékkel és a partnereszközökkel kapcsolatban
  • A meglévő partnerekkel való kapcsolatok fenntartása és erősítése
  • Partnertalálkozók szervezése

Elvárások:

  • Angol nyelv
  • Tapasztalat a turizmus szakmában 5+ év
  • Amadeus rendszer ismerete
  • Lojalitás, terhelhetőség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Német nyelv
  • Munkájára igényes, precíz
  • Foglalási rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Ingyenes utazások
  • Munkaszerződés (határozatlan idejű)
  • Ingyen kávé

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület