Utazási irodai értékesítő, backoffice munkatárs és referens

Forrás: turizmus.com

 2022. április 27. 16:06

Belvárosi irodánkba keresünk AZONNALI KEZDÉSSEL, értékesítő, backoffice és referens munkatársat.

Főbb feladatok:

Értékesítés: utazási csomagok, utasbiztosítások értékesítése, kapcsolattartás az ügyfelekkel személyesen, telefonon és e-mailben.

Backoffice: foglalásokkal kapcsolatos adminisztratív ügyintézés, pénzügyi feladatok.

Referens: saját árualap kialakítása, kezelése, egyedi ajánlatok készítése, foglalások lebonyolítása

Elvárások:

  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő vállalat
  • Fiatalos, motivált csapat
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Utazom.com Utazási Iroda, Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz