Utazási irodai értékesítő/referens, Budapest, III. kerület

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 12. 10:00

Nagy múlttal rendelkező, körutazásokra specializálódott utazási iroda ÉRTÉKESÍTŐ/REFERENS POZÍCIÓBAN keres munkatársat szeptemberi kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Az utazások szervezésével kapcsolatos adminisztráció elvégzése, kapcsolattartás a partnerekkel, új partnerek felkutatása (szállásadók, szállodák, idegenvezetők, buszos cégek)
  • Kapcsolattartás az értékesítési partnerekkel
  • Utasok tájékoztatása, ajánlatkérések megválaszolása, utazási szerződések megkötése
  • Foglalással kapcsolatos feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Idegenforgalmi végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú szemlélet, elhivatottság
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek
  • Angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szakmai tapasztalat utasforgalmi és/vagy referatúra területen
  • Utazási irodában töltött szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú állás
  • Versenyképes fix jövedelem
  • Karrierlehetőség
  • Év végi bónusz
  • Utazási lehetőség

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület, Szépvölgyi út 3/A

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz, motivációs levél, végzettséget igazoló oklevél