Utazási szakértő

Forrás: turizmus.com

 2021. április 06. 16:00

Te mit hiányoltál leginkább az elmúlt 1 évben? Mi egyértelműen az utazás élményét. Éppen ezért minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy mielőbb újra indulhasson a turizmus. Csatlakozz hozzánk a nyári szezonra, és legyél részese egy elkötelezett csapatnak!

Főbb feladatok:

  • Beérkező érdeklődések és kérdések megválaszolása
  • Egyedi utazási ajánlatok összeállítása
  • Utazási tanácsadás és utastájékoztatás
  • Szerződéskötés
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel és a szervező irodákkal (főként telefonon)

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettséged van – diákként, pályakezdőként is várunk Téged
  • Pozitív, ügyfélközpontú, megoldásorientált szemlélettel rendelkezel
  • Szívesen kommunikálsz ügyfelekkel
  • Szereted a pörgést, és feltalálod magad váratlan szituációkban is
  • Figyelsz a részletekre, és könnyen megtalálod a szükséges információkat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Határozott időre szóló szerződést (3-4 hónap)
  • Tapasztalatot Európa vezető online utazásközvetítőjénél
  • Ingyenes szakmai tréninget
  • Folyamatos vezetői támogatást és segítséget, hogy fejlődhess
  • Barátságos, kényelmes irodai munkakörnyezetet a belváros szívében
  • Fix alapbért és teljesítményarányos bónuszokat

Munkaidő: Teljes munkaidő, 9–18 óra

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Ha úgy érzed, Neked való a pozíció, és szimpatikusak a fenti feltételek, küldd el nekünk magyar nyelvű CV-det az alábbi e-mail-címre – mi már nagyon kíváncsiak vagyunk Rád!