Utazási tanácsadó

Forrás: turizmus.com

 2022. április 21. 16:28

Piacvezetők közé tartozó, céges turisztikai szolgáltatásokra szakosodott utazási iroda, hagyományosan kiemelkedő minőségű szolgáltatásokhoz szokott üzleti vevőköréhez Utazási tanácsadó munkatársat keres határozatlan munkaviszonyra.

Főbb feladatok:

  • Beérkező utazási igények teljes körű feldolgozása (e-mail, telefon)
  • Utazáshoz kapcsolódó szolgáltatások foglalása, utazások szervezése (repülőjegy, szállás, gépkocsi, vonat, biztosítás stb)
  • Szolgáltatások visszaigazolása, szükséges dokumentumok beszerzése, elküldése
  • Foglalásokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok, számlázás

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Windows, MS Office)
  • Gyors, precíz, önálló munkavégzés
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • Határozott, proaktív, udvarias ügyfélkezelés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Repülőjegy-foglalási rendszer ismerete (Amadeus előny)
  • Többéves utazási irodai tapasztalat
  • Többéves repülőjegy-értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Home office lehetőség
  • Dinamikus csapat
  • Teljesítményorientált kompenzációs csomag

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz

Munkavégzés helye: Budapest