Utazási tanácsadó, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. május 23. 14:40

A TENSI értékesítési csapatába keres utazási tanácsadót.

A 35 éves, nagy múltú TENSI utazási iroda értékesítési csapatába keres utazási tanácsadó munkatársat.

Elvárások

  • Kedves, udvarias, vidám, proaktív személyiség
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 2 év tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Utazási irodák árualapjának ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Terhelhető, rugalmas, csapatjátékos karakter

Amit ajánlunk

  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés, ösztönző program
  • Utazási lehetőség

Feladatok

  • Saját szervezésű és közvetített utazások értékesítése
  • Egyéni utazások önálló szervezése és lebonyolítása
  • Adminisztratív feladatok
  • Szoros kapcsolat az utazásszervező referensekkel és társrészlegekekel

Előny

  • Repülőjegy- és szállásfoglalási rendszerek használatában szerzett gyakorlat
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok

A fényképes szakmai önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen várjuk:

(X)