Utazási tanácsadó, Budapest

Forrás: turizmus.com

 -1. november 30. 00:00

Véredben van az utazás és szeretsz ezzel kapcsolatban tanácsokat adni?
Intézz szállást, repülőjegyet, utasbiztosítást és foglald le utasaid legszebb nyaralásait!

Főbb feladatok:

  • Szállások, utazási csomagok, repülőjegyek és utasbiztosítások értékesítése
  • Utasok teljes körű tájékoztatása, ajánlatkérések megválaszolása személyesen, telefonon és e-mailen
  • Foglalással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Számlázási feladatok
  • Pénztár kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1 év utazási irodában szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Ügyfélorientált szemléletmód

A pozíció elnyeréséhez előny:
Szakirányú végezettség

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Tanulmányi utak
  • Kedvezményes utazási lehetőség
  • Stabil hátterű munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: