Utazási tanácsadó, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. január 30. 18:20

A Tumlare Corporation Hungary Kft. utazásszervező vállalat piacvezető a japán és nemzetközi utaztatás területén, az európai utazási piacon. Többségi tulajdonosunk a japán JTB (Japan Travel Bureau) és a dán Tumlare Corporation A/S. Kiterjedt nemzetközi irodahálózattal rendelkező cégünk működését a megbízhatóság és a dinamikus fejlődés jellemzi.

A budapesti irodánkban működő kiutazási részlegünk, a JTB Hungary - Japánspecialista UTAZÁSI TANÁCSADÓ munkakörbe keres munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Teljes körű utazási ajánlatok készítése szerződéses partnerek, egyéni utasok és csoportok részére
  • Repülőjegy foglalás és kiállítás
  • Szállásfoglalás
  • Autó- és buszbérlés, transzferek lebonyolítása
  • Vasútjegyek értékesítése
  • A megrendelők által elfogadott ajánlatok teljes körű lebonyolítása
  • Számlázás, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás a cég nemzetközi irodahálózatának munkatársaival
  • Céges rendezvényeken való részvétel

Elvárások:

  • Magyar nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Repülőjegy-értékesítői tapasztalat
  • Kiemelkedő angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • Kíváló kommunikációs készség, proaktív hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Japán és/vagy bármely délkelet-ázsiai desztináció alapos ismerete
  • Japán és/vagy bármely délkelet-ázsiai kultúra iránti különös érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Változatos, kreatív munka
  • Fiatalos összetartó csapat, együttműködés a nemzetközi hálózat munkatársaival
  • Study tour és utazási lehetőség
  • Versenyképes fizetés és bónuszlehetőség

Munkaidő:
Teljes munkaidő