Utazási tanácsadó, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. június 19. 16:00

Szívesen lennél a magyar turisztikai piac egyik legmeghatározóbb szereplőjének csapattagja? Csatlakozz a Vistához!

Főbb feladatok:

  • Szállások, utazási csomagok, repülőjegyek és utasbiztosítások értékesítése
  • Utasok teljes körű tájékoztatása, ajánlatkérések megválaszolása személyesen, telefonon és e-mailen
  • Foglalással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Számlázási feladatok
  • Pénztár kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1-3 év utazási irodában szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Ügyfélorientált szemléletmód

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Repülőjegy foglalási rendszer ismerete (Galileo)
  • Partner irodák termék- és rendszerismerete

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes fizetés (fix bér + jutalék)
  • Szakmai fejlődéshez utazások támogatása
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő:
Teljes munkaidő

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.