Utazási tanácsadó / értékesítő, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. május 08. 17:00

FELADATOK:

  • Bejövő lekérdezések / opciók / megrendelések kezelése,
  • Partnerekkel és egyéni utasokkal való kapcsolattartás telefonon és on-line
  • Foglalásokkal kapcsolatos feladatok elvégzése, nyomon követése, adminisztráció
  • Corporate / Incentive csoportos ajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás / Kommunikáció a tenerifei bázis irodával

ELVÁRÁSOK:

  • Nagy teherbírás, elhivatottság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Gyors, precíz, önálló munkavégzés
  • MS office (Excell / Word) programok felhasználói ismeret feltétel

ELŐNY:

  • Angol és román vagy szlovák nyelv ismerete
  • Szakmai tapasztalat
  • Kanári szigetcsoport ismerete
  • On-line marketing / közösségi média oldalak ismerete
  • Word-press ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes, fix jövedelem
  • Kellemes irodai környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Utazási lehetőség

Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk május 15-ig: