Utazásszervező

Forrás: turizmus.com

 2021. október 25. 15:29

Várunk csapatunkba, ha:

  • szívesen kommunikálsz külföldi és belföldi partnerekkel,
  • önállóan szeretsz dolgozni, de csapatmunkában is szívesen részt veszel,
  • ha szereted a változatos kihívásokat.

Főbb feladatok:

  • Napi városnéző programok koordinálása
  • Repülőtéri transzferek szervezése
  • Kapcsolattartás a gépjárművezetőkkel idegenvezetőkkel és alvállalkozókkal
  • Adminisztráció, elszámolások nyilvántartása
  • Napi levelek megválaszolása
  • Megrendelések feldolgozása,
  • Szolgáltatások megrendelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás (legalább középszint)
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség
  • Precizitás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Felsőfokú idegenforgalmi végzettség
  • Második idegen nyelv ismerete (francia/német/olasz/spanyol)
  • Utazási irodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahelyi háttér
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Modern, belvárosi iroda
  • Változatos feladatok
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: 1054 Budapest, Báthory utca 22.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz