Utazásszervező és értékesítő munkatárs, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. április 18. 12:39

Budapesti utazási irodába keresünk utazásszervező és értékesítő munkatársat.

Elvárások:
• Szakirányú idegenforgalmi végzettség
• Többéves szakmai tapasztalat utazásszervezés, bonyolítás és értékesítés területen
• Aktív tárgyalóképes angol nyelvismeret, írásban és szóban
• Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
• Kitűnő kommunikációs- és szervezőkészség
• Eredményorientáltság
• Erős számítógépes ismeretek (MS EXCEL, WORD, levelező program)

Feladatok:
• Egyedi utazási szolgáltatások összeállítása, bonyolítása és értékesítése
• Teljes körű adminisztrációs feladatok ellátása
• Nyilvántartások és elszámolások készítése
• Az értékesítési és marketing tevékenység támogatása

Előny:
• Közösségi média kiváló ismerete és használata
• CeSYS rendszer használat
• Külföldi nyelvtanfolyam szervezési ismeret

magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel az alábbi e-mail címen:

(X)