Utazásszervező referens, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. május 10. 11:09

Budapest VI. kerületi, beutaztatásra specializálódott utazási iroda utazásszervező referenst keres azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:
• szállás, étkezés és programok foglalása egyéni vendégek és csoportok részére
• szolgáltatások árának bekérése partnerektől
• programok összeállítása
• ajánlatok elkészítése
• kapcsolattartás telefonon és e-mailen külföldi partnerekkel
• alkalmanként külső munka (pl.: asszisztencia csoportoknál, rendezvényeken)
• csoportok elutazása után számlák bekérése, számlázási munkálatok előkészítése
• radioguide készülékek nyilvántartása, kezelése, terítése. Biztosítja, hogy a készülékek átadása átvétele a rendeléseknek megfelelően, szakszerűen, pontosan és időben történjenek meg.

Elvárások:
• Idegenforgalmi végzettség
• Orosz és angol nyelvtudás szóban és írásban
• Kiváló kommunikációs készség, proaktív hozzáállás, precizitás
• Gyakorlott és biztos felhasználói szintű MS Office ismerete

Előnyt jelent:
• Szerb, német nyelvtudás
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Kérjük, mellékelje orosz és magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bruttó fizetési igényének megjelölésével.

(x)