Utazásszervező referens, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 01. 12:10

A kulturális utakat szervező Anima Travel tapasztalattal rendelkező utazásszervező referens munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Külföldi és belföldi buszos és repülős utazásaink teljes körű megszervezése
  • Zárt csoportoknak egyedi igény szerinti utazás összeállítása
  • Üzleti utaztatás, privát prémium utazásszervezés ki- és beutaztató területen
  • Részvétel a kommunikációs és marketingfeladatokban (hírlevél, honlap, Facebook)
  • Az irodavezető és cégvezető munkájának támogatása.

Elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés
  • A cég és a minőségi szolgáltatások iránti teljes elkötelezettség, az utazásszervezés, az utasok és a kultúra szeretete
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, talpraesettség, rugalmasság, megbízhatóság, pozitív, problémamegoldó beállítottság
  • Stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Erős angol és német középfokú nyelvismeret szóban és írásban
  • Minimum 3 éves utazásszervezési területen szerzett tapasztalat
  • Utazási irodai ügyviteli rendszer ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • A stabil középfokú angol és német nyelvek magasabb szintű ismerete és/vagy további nyelv középfokú ismerete
  • Számítógépes és képszerkesztői ismeretek
  • Több éves utazásszervezői területen szerzett tapasztalat
  • Beutaztatásban szerzett utazásszervezői tapasztalat
  • VIP ügyviteli rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • Értékteremtő munka egy jó hangulatú csapatban
  • Változatos feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Izgalmas kihívások és sikerélmény

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz, motivációs levél/személyes bemutatkozás