Utazásszervező referens, Budapest, VII.

Forrás: turizmus.com

 2020. február 05. 16:25

Bővülő csapatunkba utazásszervező referens munkatársat keresünk, teljes munkaidőben.

Főbb feladatok:

  • Csoportos utazások teljes körű megszervezése az ajánlatkéréstől a teljes program- és utazásszervezésen át az utazások árkalkulációinak elkészítéséig és pénzügyi nyomon követéséig
  • Angol nyelvű kapcsolattartás külföldi partnerekkel
  • Foglalási rendszerek kezelése
  • Új programcsomagok kialakítása és lebonyolítása

Elvárások:

  • Idegenforgalmi szakmában, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Idegenforgalmi végzettség
  • Kiemelkedő angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó, kapcsolatteremtő és szervezőkészség, precizitás
  • Nagy terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • MS Office kiváló felhasználói szintű ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos és kihívást jelentő feladatok
  • Stabil hátterű cég
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkaidő:
Teljes munkaidő (9:00–17:30)

Munkavégzés helye:
Budapest, VII. kerület, Károly krt. 11.

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajz és motivációs levél elküldésével és a BÉRIGÉNY megjelölésével lehet. Kérjük, a motivációs levélben röviden fogalmazza meg, miért Ön a legalkalmasabb erre a pozícióra. Csak azok jelentkezését tudjuk elfogadni, akik a fenti feltételeknek megfelelnek.