Utazásszervező, repülőjegy-értékesítő

Forrás: turizmus.com

 2022. június 08. 14:02

A Mauri Utazási Iroda senior utazásszervező csapattagot keres exkluzív, Budapest belvárosi irodájába és home office környezetbe, azonnali belépéssel!

Főbb feladatok:

  • Repülőjegy-értékesítés
  • Szállásfoglalás, autóbérlés
  • Biztosítások
  • Számlázás, utókalkuláció

Elvárások:

  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Magabiztos Amadeus vagy egyéb más CRS használata
  • Több szállásfoglaló és autóbérlő rendszer alapos ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny, ha:

  • sok mindent tudsz, de még többet szeretnél tanulni;
  • teljes munkaidőben számíthatunk Rád hétfőtől péntekig 9:00–17:30-ig;
  • szinte azonnal munkába tudsz állni.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nagy arányú otthoni munkavégzési lehetőség
  • Hosszú távon biztos munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Könnyen megközelíthető, modern irodai környezet a belvárosban

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Mauri Utazási Iroda, Budapest

Önéletrajzodat június 20-ig várjuk! Interjúk 2022. június 20–24.