Liberty International Tourism Group Üzletfejlesztési vezető, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. január 15. 23:59

A Liberty International Tourism Group magyarországi irodája üzletfejlesztési vezető pozíciót hirdet.

A pozícióra olyan turisztikai szakember jelentkezését várjuk, aki nagy múltú és sikeres vállalkozásunk MICE és Leisure csapatát koordinálja és szakmailag vezeti.
Olyan vezetőt keresünk, aki a folyamatosan átalakuló turisztikai piacon képes a megfelelő irányba fejleszteni vállalkozásunkat.

Pályázati feltételek:

  • Közgazdasági területen szerzett, mesterfokozatnak megfelelő felsőoktatási végzettség
  • Legalább hároméves, beutaztatás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv felsőfokú szintű ismerete és még egy nyelv ismerete szintén felsőfokon

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

  • A Liberty International Tourism Group budapesti irodájának ügyvezetőjével szorosan együttműködve a cég piaci stratégiájának kidolgozása és megvalósítása
  • MICE- és Leisure team koordinálása
  • Projekt Managerek munkájának irányítása
  • Új üzleti lehetőségek realizálása, RFP- és Conversation Ratio-optimalizálás
  • Stratégiai sales tevékenység tervezése a Liberty nemzetközi hálózata és MTÜ aktivitások kihasználásával
  • Statisztikák, beszámolók készítése ügyvezető és tulajdonosok részére
  • Kapcsolattartás nemzetközi ügyfeleinkkel és szolgáltatóinkkal

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívásokkal teli, változatos munka, nemzetközi háttérrel
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, stabil háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Teljes munkaidős pozíció
  • Kellemes munkahelyi környezet

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • Részletes szakmai önéletrajz (amely alkalmas a szakmai tapasztalat alátámasztására)
  • Motivációs levél
  • Felsőfokú végzettséget igazoló okiratok egyszerű másolata (külföldi felsőoktatási intézmény által kiállított okirat esetében fordítás csatolása nem szükséges, ha az okirat német, angol vagy francia nyelvű)
  • Idegennyelv-ismeretet igazoló okirat/ok egyszerű másolata

Munkabér és juttatások:

  • Kérjük, jelölje meg bér- és egyéb juttatásokra vonatkozó igényét.

A megbízás időtartama:

  • Határozatlan időre szól

A munkakör legkorábbi betöltésének várható időpontja:
2020. március 1.