A Sauska, Magyarország prémium bormárkája vezető munkatársat keres Food & Beverage Igazgató pozícióba

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 06. 08:00

Főbb feladatok:

A cégcsoporthoz tartozó vendéglátóegységekben működő kollektívák létrehozása, hatékony irányítása és folyamatos fejlesztése.

  • A villányi Sauska 48 étterem szakmai irányítása, fejlesztése
  • A 2023-ban nyíló Sauska Tokaj étterem és pezsgőbár nyitásának szakmai koordinálása, fejlesztése
  • A Sauska Budafok pezsgőpince vendéglátó koncepciójának kialakítása, fejlesztése
  • A három egység kereskedelmi stratégiájának kialakítása, irányításának felügyelete
  • Revenue management

Elvárások:

  • Kifogástalan megjelenés, nyitottság
  • A bor és gasztronómia iránti szenvedélyes érdeklődés
  • Motiváltság, döntéshozatali képesség
  • Minimum 5 év vezetői tapasztalat
  • Gyakorlat a működési standardek létrehozásában és betartatásában
  • Kiváló kommunikációs készség (magyar, angol)
  • Csapatvezetési képesség
  • Rugalmasság és utazási hajlandóság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Étterem vagy szálloda nyitásában szerzett magyar/nemzetközi tapasztalat
  • Francia gyakorlati nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Nemzetközileg versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési perspektíva
  • Ingyenes vezetői juttatások

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, Tokaj, Villány

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Szakmai referenciák