Assistant Membeship Manager

Forrás: turizmus.com

 2023. június 08. 07:00

A BOTANIQ Budai Klub, az ország első privát member’s clubja keresi Assistant Membership Manager munkatársát. A BDPST Group idén debütáló új egysége Svábhegy szívében, egyedülálló koncepció alapján kínál teret a sportolni, pihenni és kikapcsolódni vágyóknak.

Főbb feladatok:

  • A Membership Manager munkájának támogatása
  • A klubtagok felvételi folyamataiban való részvétel
  • A klub tagsági adatbázisának vezetése
  • Közvetlen kapcsolattartás a meglévő és leendő klubtagokkal
  • A tagok egyedi igények feltérképezése
  • A programokkal, szolgáltatásokkal és tapasztalatokkal kapcsolatos visszajelzések kezelése
  • Rendezvényszervezésben és lebonyolításban való aktív közreműködés
  • A klub által kínált meglévő szolgáltatások támogatása és fejlesztése

Elvárások:

  • Diszkréció & lojalitás
  • Megbízhatóság
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Kiváló kommunikációs készség és kreativitás
  • Igényes, megnyerő fellépés
  • Munkához való proaktív hozzáállás
  • Önálló, precíz, szervezett munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelvek ismerete
  • Rendezvényszervezés terén szerzett tapasztalat
  • Luxusszállodában, vagy diplomáciában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Kreatív feladatok
  • Elegáns, modern, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú és egymást segítő csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: 12. kerület, Svábhegy

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail-címre várjuk: