Bankett Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 10. 16:30

Ha Neked is fontosak a minőségi rendezvények, élvezed, ha színvonalas környezetben, megújult eszközparkkal dolgozol, és legalább 2 éves rendezvény-koordinációs tapasztalattal rendelkezel, a munkád során felmerülő problémákat pedig fejlődést hozó kihívásoknak tekinted, Te
lehetsz csapatunk legújabb tagja!

Főbb feladatok:

  • Rendezvények lebonyolításának megszervezése (eszközök, személyzet), előkészítése, az ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatok, megrendelések koordinálása, intézése
  • A rendezvények operatív lebonyolítása, helyszíni irányítása saját helyszíneinken és kitelepüléses rendezvényeken, külső és belső munkatársakkal együttműködésben
  • A rendezvény utáni riportok és értékelések elkészítése

Elvárások:

  • Minimum 2 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Gasztronómiában való jártasság
  • Udvarias személyiség, jó kommunikációs készség
  • Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Elképesztő konfliktuskezelő készség
  • Határozott, magabiztos, ugyanakkor előzékeny fellépés
  • Jó együttműködési képesség
  • Rendszerszemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szakirányú végzettség
  • (csoport)vezetői tapasztalat
  • Vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Részvétel a megújuló Gerbeaud Catering továbbfejlesztésében
  • Nívós munkakörnyezet a felújított boutique jellegű  rendezvénytermünkben, a legfrissebb eszközparkkal
  • Változatos rendezvények
  • Egyeztetett munkarend
  • Bejelentett, teljes munkaidős állás
  • Személyzeti étkezés
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkaidő: Rugalmas

Munkavégzés helye: Gerbeaud Ház, Budapest, Vörösmarty tér

Fényképes önéletrajzodat a bérigényeid megjelölésével várjuk az alábbi e-mail-címre: