Büfé csoportvezető, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. március 08. 12:08

Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő egyeteme saját vállalkozásának üzemeltetésében működő büfék irányítására keres a vendéglátásban tapasztalatot szerzett büfévezetőt.

Az egyetem 3 meglévő büféje Budapesten található, emellett új beruházás során kialakításra kerül további 4 egység (oktatási épületek, szabadidős-, sport- és kollégiumi létesítmények területén, a központi campuson).

Az alábbi munkakörbe várjuk a jelentkezéseket:
Büfé csoportvezető

Feladatok:
• a büfék napi működésének biztosítása, felügyelete, napi szintű elszámoltatása
• áruforgalom napi szintű koordinálása
• a büfék gazdaságos működtetésének biztosítása;
• az alkalmazottak szakmai irányítása, beosztása, felügyelete, ellenőrzése;
• új munkatársak betanítása, munkajogi szabályok betartása;
• a büfék üzemeltetésével kapcsolatos HACCP előírások betartatása;
• mindennapi problémák, nem várt helyzetek gyors és hatékony megoldása;
• a megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás;
• a büfék koordinálásával kapcsolatos operatív és adminisztrációs teendők;
• a büfék gazdaságossági és hatékonysági mutatóinak teljesítése;
• kiváló vendég kiszolgálás megtartása, fejlesztése;
• a büfékhez tartozó adminisztráció lebonyolítása, elemzések készítése;

Elvárások:
• szakirányú vendéglátó-ipari középfokú iskolai végzettség
• vezetői gyakorlat közétkeztetésben és/vagy vendéglátásban
• 5 év szakmai, ebből 2 év vezető tapasztalat
• együttműködő képesség, csapatszellem;
• jó kommunikációs készség;
• éttermi, irodai szoftverek felhasználó szintű ismerete
• terhelhetőség, stressz tűrő képesség

Amit kínálunk:
• korrekt munkafeltételek;
• versenyképes jövedelem;

Jelentkezést fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi email címre kérjük elküldeni az alábbi címre:

(x)