Chef pozíciók, Gundel Étterem

Forrás: turizmus.com

 2020. február 14. 11:30

Szívesen dolgoznál egy nagy múltra visszatekintő étterem munkatársaként? A főzés az életed? Szívesen találsz ki új dolgokat? Ügyesen és szépen tálalsz? A Gundel Étterem Junior Sous Chef, Chef de partie, Sous Chef és Demi chef de partie pozíciókra munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladataid lesznek:

  • Önálló ételkészítés receptúrák alapján (párolás, főzés, sütés), ételek feldolgozása
  • Ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • 4-5 fős csapat munkájának irányítása, összehangolása

Elvárásunk cserébe:

  • Szakképesítés
  • 4-5 éves szakmai tapasztalat
  • Terhelhetőség
  • Kreativitás

Előny:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely (2019-ben elnyerte az Év Munkaadója díjat)
  • Ingyenes személyzeti étkezés
  • Izgalmas vállalati programok és ünnepi rendezvények
  • Továbbképzési lehetőségek, választható szakmai tréningek
  • Munka- és/vagy védőruházat biztosítása
  • Versenyképes fizetés
  • Munkatársi kedvezmények