Cukrászati vezető, Visegrád

Forrás: turizmus.com

 2020. július 17. 14:40

Visegrádi szállodánkba cukrászati vezetőt keresünk.

Feladatok:

  • Minőségi cukrászati készítmények készítése
  • Beosztottai és feladataik koordinálása,
  • Hatáskörébe tartozik az operatív működés kialakítása, működtetése, annak felügyelete
  • Jelentős szakmai és vezetői készségekkel rendelkezik, beosztottai által döntő szerepe van a Társaság mindennapi működésében

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat, ebből legalább 1 éves vezetői tapasztalat
  • Közép- vagy felsőfokú, az adott munkakörhöz kapcsolódó szakismerettel rendelkezik
  • Pontos, megbízható, csapatmunkát elősegítő munkavégzés
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Kreativitás, rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés
  • Utazási hozzájárulás
  • Személyzeti étkezés biztosítása

Munkavégzés helye: Visegrád

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail-címre: