Cukrászvezető, Budapest, Rubin Wellness & Conference Hotel

Forrás: turizmus.com

 2019. április 17. 16:40

Min. 5 év cukrász tapasztalattal rendelkező, munkájára igényes cukrászvezetőt keresünk csapatunkba.

Szállodánk egyik fő tevékenysége rendezvények szervezése, amik színvonalas lebonyolítására különösen nagy hangsúlyt fektetünk.

Fő feladatok:
• egyenletesen jó minőségű termékkínálat biztosítása az anyaggazdálkodás szempontjainak, valamint a vonatkozó higiéniai előírások folyamatos betartása mellett
• az üzletvezetőkkel és a konyhafőnökkel közösen meghatározza, és rendszeresen felülvizsgálja a menüket és a standard ajánlatokat
• javaslatokat tesz új termékek bevezetésére, a kínálatot rendszeresen felülvizsgálja, aktualizálja
• biztosítja az előállításra kerülő termékek nyersanyagszükségletét, a felhasznált nyersanyagok kifogástalan minőségét, az előírt anyaghányadok betartását, a szakszerű és színvonalas tárolást, a minőség állandóságát
• felülvizsgálja, és folyamatosan karbantartja a recepttúra állományt
• elkészíti a munkabeosztását a területén dolgozóknak, kiosztja és ellenőrzi a munkájukat
• közvetlenül is részt vesz a termelőmunkában
• koordinálja a tanulók gyakorlati oktatását

Elvárások:
• legalább 5 év szakmai tapasztalat
• megfelelő szervezőképesség
• szakmai kreativitás
• megbízható, precíz, önálló munkavégzés
• naprakészen tájékozott a gasztronómia területét érintő kérdésekben

Előnyt jelent:
• mestervizsga
• vezetői tapasztalat

Amit ajánlunk:
• stabil, hosszútávú munkalehetőség
• fiatalos csapat
• fix 8 órás bejelentett munkarend

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal

(X)