Éjszakás recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. június 17. 11:56

Főbb feladatok:

  • Biztosítja, hogy a szállodában tartózkodó vendég teljes mértékben elégedett legyen, illetve szakszerű kiszolgálásban részesüljön egészen a számlájuk kifizetéséig
  • Érkezteti a vendégeket, számláikat folyamatosan vezeti, fizettet és elszámol, műszak végén kasszát zár
  • Közvetíti az üzeneteket, gondoskodik a vendégek ébresztéséről, megszervezi az érkező és utazó vendégek szállítását
  • Biztosítja, hogy a vendégnek nyújtott szolgáltatások kifogástalanok legyenek
  • Kezeli a szállodai pénztárt
  • Programokat szervez a vendégek számára
  • Napzárást csinál

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség és magabiztos fellépés
  • Vendégorientált szemléletmód

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 1-2 éves, szállodában töltött Front Office területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Egy másik idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Csodálatos, négycsillagos szállodai környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes fizetés, műszak-, vasárnapi és ünnepi pótlékok
  • Napi étkezés biztosítása
  • Partnerszállodai kedvezmények
  • Fiatal dinamikus csapat

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: erzsébetvárosi Continental Hotel Budapest

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail-címre várjuk. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a betöltendő pozíció megnevezését, illetve a saját nevét.