Értékesítési & marketingvezető – Malom és Kacsa

Forrás: turizmus.com

 2022. január 11. 18:19

A Tatai-tó partján fekvő, lenyűgöző adottságokkal, több rendezvényteremmel, remek konyhával rendelkező rendezvényház és bistro

értékesítési és marketingvezetőjét keressük.

Főbb feladatok:

  • Az értékesítési tevékenység szegmensenkénti felépítése, stratégia kidolgozása
  • Bevezetése és aktív jelenlét biztosítása a céges rendezvénypiacon
  • Proaktív részvétel a sales tevékenységben
  • Értékesítési csatornák és partnerkör kiépítése és fejlesztése
  • Key account management
  • Online és offline marketingfeladatok ellátása
  • Az értékesítési & marketingcsapat munkájának vezetése, feladatkiosztás, ellenőrzés

Elvárások:

  • Rendezvényszervezői, vagy szállodai event sales területén szerzett tapasztalat
  • Proaktív értékesítési készség és szemlélet
  • Vendégközpontúság, üzleti szemlélet
  • Hostware ismerete előny, de nem feltétel
  • Angol nyelvtudás
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés értékesítés-ösztönző csomaggal
  • Menő céges autó
  • Igényes, minőségi munkahely és munkakörülmények
  • Dinamikus, fiatal, lendületes csapat
  • Biztos munkalehetőség hosszú távon is, Covid garanciával

Munkavégzés helye: jellemzően Tata

Fényképes önéletrajzokat az alapfizetés megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk. A beérkező önéletrajzokat bizalmasan kezeljük.