Értékesítési munkatárs – Waldorf-Catering Kft., Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. január 20. 16:40

A folyamatosan fejlődő, hazánk egyik legsokoldalúbb gasztronómiai cégcsoportjához, a Waldorf Holdinghoz tartozó Catering üzletágunkba keressük új értékesítési csapattagunkat.

Főbb feladatok:

  • Cateringajánlatok előkészítése az igazgató, a séf és a bankettvezető segítségével
  • Az ügyfél által kért egyéb szolgáltatások értékesítése, ajánlatok bekérése
  • Helyszínbejárások szervezése és a rendezvényeken való aktív részvétel
  • Új kapcsolatok kialakítása és kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel
  • Szoros együttműködés a teljes értékesítési és bankett részleggel és a konyhafőnökkel
  • Aktív közreműködés a marketingkommunikációs feladatokban

Elvárások:

  • Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel értékesítés (vendéglátás, turizmus) és/vagy rendezvényszervezés területén
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, kreativitás és terhelhetőség
  • Vendégközpontú, barátságos, közvetlen személyiség, határozott kommunikáció
  • Gasztronómiában való jártasság
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Barátságos, fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Állandó kihívások, új projektekben való aktív közreműködés, szakmai fejődés
  • Modern, belvárosi irodai környezet
  • Személyzeti étkezés
  • Céges telefon és laptop

További információ: www.waldorf-holding.hu; www.waldorf-catering.hu

Munkaidő:
8 óra

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél a csapatunk része lenni, úgy fényképes önéletrajzodat a motivációs levél kíséretében, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: