Étterem- és Bárvezető, Balatonfüred

Forrás: turizmus.com

 2016. április 25. 15:21

Balatonfüred legújabb, hamarosan nyíló, exkluzív minőségű szállodájába Hotel Outlets Manager-t (Étterem- és Bárvezetőt) keresünk.

Ha szereted a szakmádat, a vendégeket és a kihívással járó feladatokat és dolgoztál már vezetőként felsőkategóriás szállodai étteremben, akkor várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

  • A szállodai étterem és bárok kiszolgáló egységek megnyitásához kapcsolódó előkészítő projektfeladatok ellátása.
  • A kiszolgáló személyzet toborzása és kiválasztása
  • A beszállítói partnerek kiválasztása a szálloda színvonalának megfelelően
  • A rábízott üzleti egység gazdaságos üzemeltetése, vezetése
  • Az üzleti egység törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése
  • Munkafolyamatok szervezése és műszakvezetés
  • A személyzet munkájának irányítása és proaktív közreműködés a napi munkában
  • Az étterem gazdaságos üzemeltetése, árurendelés, önálló gazdálkodás
  • A szervizzel kapcsolatos folyamatok szabályozása, ajánlatok frissítése a szezonalitásnak megfelelően
  • Adminisztráció, dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • Min. 2-3 év vezetői(középvezetői is) tapasztalat felső kategóriás szállodai étteremben
  • Jó kommunikációs képesség magyar és legalább egy idegen nyelven(német vagy angol)
  • Dinamikus, terhelhető személyiség
  • Hostware rendszer ismerete használata
  • Balaton térségének ismerete, lakóhely a régióban
  • Kialakított jó kapcsolat a Régió kistermelőivel, borászokkal

Amit kínálunk:

  • Önálló munkavégzés
  • Teljesítményarányos juttatási csomag
  • Céges telefon

Jelentkezni az alábbi e-mail címre elküldött fényképes önéletrajzzal és néhány soros szakmai bemutatkozóval vagy motivációs levéllel lehet 2016. Május 6-ig:

(x)