Étteremvezető, 4* Kastélyhotel Szilvásvárad

Forrás: turizmus.com

 2017. október 30. 11:09

Étteremvezetőt keresünk!

Feladatok:
• az étterem, rendezvény szekció magas szintű szolgáltatásainak biztosítás,
• felszolgálók munkájának szervezése, koordinálása,
• készlet és áru gazdálkodás,
• számlázási fegyelem betartása, betartatása,
• beosztás írás, szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével,
• rendezvények és szállodában zajló étkezések lebonyolítása,
• személyes jelenlét az étkezések alkalmával,
• a vendéglátó egységek zavartalan működésének és jövedelmezőségének biztosítása,
• új piac felkutatása, új kínálat kialakítása a piaci trendnek megfelelően.

Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Minimum 5 éves szállodai vendéglátásban és rendezvény lebonyolításban szerzett szakmai tapasztalat
• Jó szervező és csapatjátékos egyéniség
• Kiváló kommunikációs és probléma megoldó készség, lojalitás, terhelhetőség, kreativitás

Amit kínálunk:
• Korrekt jövedelem (alapfizetés+prémium ),
• Biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség,
• Önmegvalósítási lehetőség,
• Gyönyörű munkahelyi környezet,

Szükséges tapasztalat:
• minimum 5 év vezetői szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
• Angol/német nyelvtudás

Fényképes önéletrajzot az alábbi címre várunk:

(x)